تخت بستری مدل E303

معرفی تخت های بیمارستانی

یکی از انواع تخت بیمارستانی، تخت بستری ویژه می باشد که در بخش ویژه بیمارستان با عنوان ICU یا CCU بخش ویژه مغز و قلب استفاده میشود. این تخت بیمارستانی دارای قابلیتهای زیادی می باشد که به بیمار احساس آرامش و امنیت خاطر می دهد. این تخت دارای سه قسمت می باشد که به هر قسمت شکن می گویند، شکن زیر سر،زیر کمر و زیر ساق پا.

ویژگی های تخت بستری:

این شکن ها توسط کنترل دستی قابل تنظیم می باشند که به راحتی با فشردن یک دکمه این شکن در حالتهای مختلف قرار میگیرد. جنس رویه ای که بروی این شکنها قرار میگیرد از نوعی مواد پلیمری می باشد که قابلیت شستشو و ضدعفونی کننده دارد و براحتی از این شکنها جدا میشود.این تخت بیمارستانی دارای 4 الکتروموتور می باشد که هر کدام از این موتورها دارای عملکرد مختلفی میباشد و وظیفه خاص خود را انجام می دهد به عنوان مثال شکن زیر سر را توسط یک بازو مکانیکی که دارای یک نوع جک می باشد جابجا و یا ارتفاع تخت را بالا و پائین می کند. این قابلیتها برای این نوع تخت بیمارستانی بسیار مهم است و در کیفیت تخت موثر می باشد. احساس امنیت برای بیمار توسط محافظهای تخت ایجاد می گردد که دارای جنسهای مختلف می باشد که یکی از این جنسها یک نوع مواد پلیمری می باشد که برای کفه تخت استفاده می گردد چون خاصیت شستشو و ضدعفونی کننده دارد که در اصطلاح تولید با عنوان ABS می شناسند.

تخت بستری مکانیکال M301

تخت ویژه رازان پرداز:

ابعاد و کیفیت بکار رفته در تخت بستری بیمارستانی ویژه رازان پرداز تهران متناسب با امنیت، آرامش خاطر و اطمینان بیماران و کاربران بیمارستانی می باشد و دلیل استقبال از تخت بیمارستانی ویژه شرکت رازان پرداز تهران به خاطر همین مزیت های رقابتی که شرکت رازان پرداز پیشتاز می باشد.

0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

آیا می خواهید به بحث بپیوندید؟
در صورت تمایل از راهنمایی رایگان ما استفاده کنید!!

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *