تخت بیمارستانی

بیمارستان یا هتل چند ستاره؟؟

هتلینگ یعنی:

منظور از هتلینگ بیمارستان یعنی رضایتمندی بیماران در عرصه سلامت می باشد. بیماران و همراه آنها، مشتریان اصلی یک مرکز درمانی بحساب می آیند و رضایت بیمار نشانه خدمات خوب ومطلوب بیمارستان می باشد.

دلایل راضی یا ناراضی بودن بیمار:

رضایتمندی بیمار و همراهان او، تنها به رفتار کارکنان ، خدمات و تغذیه و….. بیمارستان نمیباشد بلکه به تجهیزات هتلینگ شامل تخت های بیمارستانی مانند تخت های بستری مکانیکی، تخت های بستری الکتریکی، تخت های بستری ویژه و انواع برانکارد اورژانس، تخت اطفال (کودک) و… می باشد.

تخت بیمارستانی

تخت بیمارستان:

هر چه طراحی تخت ها فنی و شکیل تر باشد وتخت های بستری یا تخت های ویژه با رنگ بندی بهتری ارائه گردد، رضایت بیمار و انتخاب مجدد آن بیمارستان را رغم می زند. می توان گفت بیماران و یا همراهان آنها به علت داشتن تخت بیمارستانی مناسب بیمارستانی، تبلیغ بیشتری بین دوستان می شود. در واقع باید در جامعه کنونی باید نام مرکز درمانی را به هتل چند ستاره تغییر داد تا بیمار بر روی تخت بستری یا تخت بستری ویژه، احساس آرامش و راحتی بیشتری داشته باشد چون 50%بیماری از بعد روانی بهبود می یابد و بیمار می تواند اعتماد بیشتری به بیمارستان و پزشک و کادر درمانی داشته باشد.                     تخت بیمارستانی

0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

آیا می خواهید به بحث بپیوندید؟
در صورت تمایل از راهنمایی رایگان ما استفاده کنید!!

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *